Przemysław Bubiński „Przemoc”, TRENER CF-L1

Od dziecięcych lat zainteresowany sportem i rozwijaniem swojej sprawności. Początkowo były to tysiące pompek i przysiadów robione w domu. Później zabawy z siłownią, parkourem (freerunning), czy snowboardem. Z początkiem studiów rozpoczął przygodę ze sportami walki, która trwa do dziś. To właśnie dzięki sportom walki i startom w zawodach zainteresował się CrossFitem.

Początkowo był to dodatkowy, uzupełniający program kondycyjno-siłowy mający przygotować go do walk. Z czasem zakochał się w CrossFicie. Zdobyte doświadczenia pomagają mu rozumieć jak wiele jeszcze przed nim na drodze do pożądanej sprawności. Lata pracy pozwalają mu doceniać jak fascynującym mechanizmem jest człowiek i uczą jak ten mechanizm usprawniać. Oprócz CrossFitu skupia się na treningach sportów walki, stabilizacyjnych i ciężarowych.

Dążenie do doskonałości nigdy się nie kończy 😉 Instruktor samoobrony i Muay Thai/K1 (kickboxing). Czarny pas (1 darga) i wyższy stopień instruktorski (monitor) Europejskiej Federacji Krav Maga – Richarda Douieba. Zawodnik Muay Thai i K1. 20 walk stoczonych w ringu, w tym 3 walki zawodowe i 3 pro-am (pół zawodowe). Trener Personalny i Instruktor Fitness. Instruktor rekreacji ruchowej specjalności sporty walki i samoobrona. Instruktor rekreacji ruchowej specjalności sporty siłowe.