Box Rules

  1. Przychodź na zajęcia punktualnie, szanuj czas trenerów i innych klubowiczów oraz swój. Jeżeli nie jesteś w stanie dotrzeć na czas – wiesz co Cię czeka..:)
  2. Zostaw EGO za drzwiami, Przychodź na zajęcia z otwartym umysłem i pozytywnym nastawieniem, niech udziela się ono innym. Bądź skupiony na tym co mówi trener, szczególnie jeżeli omawia trening przy tablicy. Jeżeli wczesniej ukończyłes WOD’a kibicuj tym, którzy dalej walczą – that’s the spirit we’re looking for!!
  3. Wykorzystaj czas przed i po zajęciach, uderz w swoje słabości, rozwijaj mocne strony, pracuj nad mobilnością. Przychodź pierwszy, wychodź ostatni!!
  4. Szanuj sprzęt, będzie nam dłużej służył. Nie rzucamy kettlami czy sztangą z założonymi piątkami, a już na samą myśl o rzucaniu sztangi bez obciążenia serce nam pęka. Nie piszemy po ścianach ani po sprzęcie, jeżeli musisz zanotować swój wynik zrób to na podłodze, a najlepiej jeżeli to zrobisz na tablicy.
  5. Magnezja, wszędobylska magnezja;) Nie rozrzucamy kostek magnezji w każdym kącie Boxa, nie rozsypujemy jej i nie używamy jej do pisania. Użyj magnezji zgodnie z przeznaczeniem i zostaw w wiadrze, to jest najbardziej odpowiednie dla niej miejsce.
  6. Prysznic – nasze wspólne dobro;) Jeśli po kąpieli pod Twoimi stopami zostają kałuże wody, zgarnij jej nadmiar zbieraczką do odpływu. Utrzymuj porządek w szatni, zamykaj szafki po sobie, to dla bezpieczeństwa Twojego i pozostałych klubowiczów.
  7. Liczy się tylko progres – wychodzimy z załozenia, że to nie praktyka, tylko dobra praktyka czyni mistrza. Słuchaj uwag trenerów, jeśli nie wiesz pytaj, wykonuj potórzenia poprawnie technicznie i nie przejmuj się czasem, to dla Twojego dobra. Bądź uczciwy, licz powtórzenia i notuj swój progres.
  8. Jeżeli skończyłeś używać sprzętu, usuń z niego swoje DNA:)  oraz magnezję i odłóż go na miejsce w niezmienionym stanie, poprawiasz w ten sposób komfort następnej osoby, która z niego skorzysta.
  9. Jeżeli jesteś chory lub przeziębiony, zostań w domu, wykuruj się i wróć w pełni sił.
  10. Zapisuj się na zajęcia, jest to obowiązkowe, gdyż liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona. Jednak jeśli się zapisałeś a wiesz, że nie dotrzesz nie blokuj miejsca i odwołaj rezerwację. Daj szansę innym.